Sunday, September 13, 2009


I bought 2 24 packs of diet pepsi, 4 v8 splash, 1 v8 fusion, gallon of milk, 4 glade candles, multi surface cleaner, spegettio o's, 6 packages of rice, loaf of bread, and aluminum foil. I spent 30 bucks, and got a 5.00 catalina to use for my next order. I think this is the most I've spent at the grocery store in weeks!! It was sad :(

No comments:

Post a Comment